مهمان
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بوت سرور نیمباز جدید آنلاین24

کاربران ثبت نام شده
کاربر فعال
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۸
درود
سلام دوستان اینم بوت سرور خودم هست بهتون قول میدم که همیشه 24 ساعته آنلاین باشه انشالله از فردا به تاریخ 2/3 آنلاین میشه باتشکر یاحق
Hi Friends here is the boot server is online boarding Ed wanted it please Thanks
*bot.ahwaz*@
n.c
دستورات بوت
برای فرستادن ایدی مرده یا بوت خوشآمدگویی این دستورات واسه بوت بفرستید مرسیBoot CommandsWelcome to send Idi dead or boot boot commands send me wow
 username#password#roomname#msg

[img]images/smilies/Bye.gif[/img][img]images/smilies/Flower.gif[/img][img]images/smilies/Hi.gif[/img]
کاربران ثبت نام شده
کاربر انجمن
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۱
س بابا اسم بوته و درست بگو .
Hi Friends here is the boot server is online boarding Ed wanted it please Thanks
*bot.ahwaz*@ این هست یا
این
*bot.ahwaz*
کاربران ویژه
کاربر ویژه
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۰:۴۰
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۱)'asal56' نوشته است:  س بابا اسم بوته و درست بگو .
*bot.ahwaz*@ این هست یا
این
*bot.ahwaz*
درود
شما اشتباه میکنید منظور ایشون این بود
*bot.ahwaz*@n.c

کاربران ثبت نام شده
کاربر فعال
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۸
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۱)'asal56' نوشته است:  س بابا اسم بوته و درست بگو .
*bot.ahwaz*@ این هست یا
این
*bot.ahwaz*

*bot.ahwaz*
اره اینه دروسته داداش
کاربران ویژه
کاربر ویژه
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۶
درود
اینم یه بوت سرور جدید
twobot@n.c
کاربران ویژه
کاربر ویژه
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۳
داداش........... اين كه فقط ي روز آن بود و آف شد[img]images/smilies/Angry.gif[/img][img]images/smilies/Angry.gif[/img]

اگه دارين.. يه بوت سروري بدين كه واقعا هميشه آن باشه بشه باهاش همين اوتو ممبر و ولكام رو به روم برد... من توي خيلي از روما همين بوت سرور ولكام و ممبر رو ديدم كه هميشه هم انه... ديگه فكر كردم اينم انه ولي آف شد...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۶، توسط rahgozar71.)
کاربران ثبت نام شده
کاربر فعال
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۹
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۳)'rahgozar71' نوشته است:  داداش........... اين كه فقط ي روز آن بود و آف شد[img]images/smilies/Angry.gif[/img][img]images/smilies/Angry.gif[/img]

اگه دارين.. يه بوت سروري بدين كه واقعا هميشه آن باشه بشه باهاش همين اوتو ممبر و ولكام رو به روم برد... من توي خيلي از روما همين بوت سرور ولكام و ممبر رو ديدم كه هميشه هم انه... ديگه فكر كردم اينم انه ولي آف شد...
سلام داداشم ساعت 7 صبح افف کردم ایدی یکمی استراحت کنه[img]images/smilies/Laugh.gif[/img]به مدت یک ساعت همش بعدشم داداش اگه روزی یک ساعت اف نشه ایدی بلوک میشه لزا فقط صبح ها 7 تا 8 اف هست بعدش همش انلاینه[img]images/smilies/Flower.gif[/img]

کاربران ویژه
کاربر ویژه
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۱
خب داداش .. من حذفش كردم.. الان ك ادش كردم پس چرا ديگه اد نميپذيره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاربران ثبت نام شده
کاربر فعال
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۴
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۱)'rahgozar71' نوشته است:  خب داداش .. من حذفش كردم.. الان ك ادش كردم پس چرا ديگه اد نميپذيره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من الان از یه ایدی دیگه ادش کردم اد  قبول کرد فک کنم چون ادش پاک کردی قبول نمیکنه[img]images/smilies/Wink.gif[/img] بعدشم به مدت یک ساعت اف بود شما چزا حذفش کردید[img]images/smilies/Knock.gif[/img]
کاربران ویژه
کاربر ویژه
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۳
حتما ناراحت شده[img]images/smilies/Laugh.gif[/img] ولي داداش من ساعت 9 ك ديدم آفه.. پاكش كردم  دوباره ادش كردم ولي نپذيرفت...خداكنه درست شه..به ي چيز اينجوري نياز دارم
آمار
افراد آنلاین در این پست :
1 مهمان
کاربرانی که پست را دیده‌اند :
همه