مهمان
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونگی وارد کردن ایمیل و شماره تلفن در بومباس؟

کاربران ویژه
کاربر ویژه
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۳:۵۶
سلام  خسته نباشید ,پسورد ایدی اونرمو فراموش کردم ولی با بمبوس ان میشه ایدیم چون پسورد saveهست حالا نمیدونم چطور پسوردمو پیدا کنم ؟اگه میشه بگید چطوری شماره تلفنمو با بمبوس ذخیره کنم تا پسوردم  ساپورت برام اس کنه؟[img]images/smilies/Flower.gif[/img]

خواهشا زودتر یکی راهنماییم کنه دقیق با زبان بمباس و گزینه هاشو بگه چطوری با بمباس شماره تلفنمو ذخیره کنم[img]images/smilies/Cry.gif[/img]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۴:۰۴، توسط ~_parsa_~.)
مدیر انجمن
مدیر انجمن
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۰۹
درود
فکر نمیکنم بمباس چنین امکانی داشته باشه
کاربران ویژه
کاربر ویژه
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۶
دوست من خب اینکه کاری نداره اگه ایدیت تو بومباس save هستش قبل از انلاین شدن برو رو اسم ایدیت menuبزن بعدش هم edit خب حالا برو رو پسورد جایی که پسورد وارد میکننok بزن وقتی رفت داخلش meunبزن حالا پسوردت رو کپی کن حالا میتونی اونو یه جا past کنی تا پسوورد رو ببینی  مثلا تو قسمت nickname بنویس
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۹، توسط (vahid70).)
کاربران ویژه
کاربر ویژه
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۳
داداش کپی کردم تو خودت اول ازمایش کن بعد نظر بده کپی هم کنم و هرجا پستش کنم بازم ستاره ست و نشون نمیده[img]images/smilies/Knock.gif[/img]
کاربران ویژه
کاربر ویژه
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۱
دوست عزیز من تست کردم که بهت راه حل دادم [img]images/smilies/Flower.gif[/img] مراحل درست برو کپی کردی تو نیک نام past کن پسوردتو با ستاره نشون نمیده[img]images/smilies/Wink.gif[/img]
کاربر محروم
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۴
menu>tools>service discoverry>nimbuzz.com>register
داداش طبق این برو بعد ی صفحه میاد برات که باید شماره و ایمیل و وترد کنی اگه وارد کردی درس میشه در ضمن اینجا رمز قبلی و تکرار رمز نمیخوات فقط 1 بار بزن[img]images/smilies/Hi.gif[/img]
از ویژه در آمده
کاربر فعال
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۲
[font]عوض کردن پسورد و مشخصات id:[/font]برای عوض کردن تغیر دادن مشخصات ایدی اول menu رو بزنید بعد گزینه tools رو انتخاب کنید بعد گزینه service discovery انتخاب کنید بعد روی nimbuzz.com بزنید بعد چند ثانیه صبر کنید سپس گزینه Register رو انتخاب کنید در اینجا شما می توانید پسورد و دیگر مشخصات ایدیتونو عوض کنید و بعد گزینه send رو بزنید تا تغییرات فرستاده بشه.
آمار
افراد آنلاین در این پست :
1 مهمان
کاربرانی که پست را دیده‌اند :
همه